Mycie bez wody Produkty Swash

PRZEŁOM W HIGIENIE PROFESJONALNE MYCIE BEZ WODY

JEST NAM NIEZMIERNIE MIŁO POINFORMOWAĆ O NOWYCH PRODUKTACH MARKI SWASH.

Opieka nad osobą z ograniczoną ruchomością nie jest prosta. Ogromnym wyzwaniem jest utrzymanie wysokiej jakości higieny osobistej, która jest gwarantem zdrowej skóry i braku problemów zdrowotnych. Tradycyjna kąpiel osoby z ograniczoną możliwością poruszania się, z użyciem wody jest czasochłonna i wymagająca. Wiąże się ona ze stresem, niejednokrotnie z bólem. A przecież kąpiel powinna być wyłącznie synonimem relaksu i komfortu. Opiekun mierzy się często z ciężką pracą fizyczną, powiązaną niejednokrotnie z frustracją i bezsilnością. Miska z wodą, którą należy wymieniać kilka razy w trakcie mycia, jest najważniejszym elementem takiej procedury. Dodatkowo należy zabezpieczyć łóżko przed zalaniem oraz wykonać szereg innych czynności nierzadko w pojedynkę.

STOP! TO NIE MUSI TAK WYGLĄDAĆ!

Kąpiel może być relaksem i przyjemnością zarówno dla opiekuna jak i pacjenta. Jeśli szukasz udogodnień w pielęgnacji, chcesz poprawić komfort i wygodę w opiece nad pacjentem, produkty Swash są właśnie dla Ciebie.

SWASH dostarcza rozwiązania w postaci jednorazowych, nawilżanych rękawic oraz chusteczek, jak również produkty do mycia włosów w postaci czepka, które mogą ułatwić życie szerokiej grupie osób. Należy tu wspomnieć o pacjentach szpitalnych, pensjonariuszach domów opieki, pielęgniarkach, opiekunach medycznych, ale również o każdym, kto jest czasowo unieruchomiony lub ma utrudniony dostęp do czystej wody, aby się odświeżyć.

Większy komfort Pacjenta i mniej stresu dzięki mniejszej ilości ruchów niezbędnych do kompleksowego umycia ciała. Ulga i ułatwienie dla opiekunów dzięki zminimalizowaniu ilości potrzebnych przyborów i powtarzanych czynności. SWASH oferuje innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że ludzie w służbie zdrowia po prostu się uśmiechają„SIMPLY SMILE”

150 lat po wprowadzeniu tradycyjnej kąpieli w łóżku przez pionierkę współczesnego pielęgniarstwa – Florence Nightingale, nadszedł czas na nową rewolucję w higienie!

Dowiedz się więcej

Na medim24