Pozycjonery żelowe przeciwodleżynowe Bos Medical

Medim (dystrybutor min. Bos Medical International) oferuje szeroki asortyment żelowych podkładów przeciwodleżynowych. W sytuacji, gdy pacjenci siedzą lub leżą w tej samej pozycji przez dłuższy czas, określone punkty na ich ciałach są poddawane większemu uciskowi. To niestety sprzyja powstawaniu rozległych ran. Również na stole operacyjnym pacjenci często leżą godzinami w tej samej pozycji. W takim przypadku pożądane jest, aby dana osoba leżała jak najwygodniej i jak najbardziej stabilnie. Dzięki żelowym pozycjonerom można zapobiec powstawaniu odleżyn. Warto wiedzieć, że na powstawanie odleżyn szczególnie wrażliwe są: tył głowy, kość krzyżowa (dolna część kręgosłupa) oraz kostki. Dzięki podkładkom żelowym można uchronić wrażliwe obszary.

Zapobieganie powstawaniu odleżyn

Profilaktyka odleżyn wymaga przemyślanej organizacji. Są one nie tylko bolesnym doświadczeniem dla pacjentów, ale także generują wysokie koszty ze względu na konieczność poświęcenia dodatkowych godzin na opiekę. Dzięki profilaktycznemu stosowaniu odpowiednich produktów możesz zapobiegać powstawaniu odleżyn, co prowadzi do ograniczenia cierpienia i sporych oszczędności finansowych.

Brzuch, pozycja boczna i tylna

Posiadamy trzy kompletne linie produktów przeznaczonych do pozycjonowania brzucha, boków i pleców. Oferujemy różne produkty w kategoriach: siedzenie, leżenie, ułożenie ciała i poruszanie się. Można u nas również zamówić bogaty asortyment jednorazowego użytku.

Informacje o Bos Medical

Firma Bos Medical International od ponad 30 lat działa w branży produktów przeciwodleżynowych. Oferują  produkty o wysokiej jakości, które wyróżniają się świetnym standardem i łatwą obsługą. Misją firmy jest  koncentrowanie  się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań przy maksymalnym poszanowaniu komfortu pacjenta. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem ⬇️⬇️