Autonomiczny system przepakowywania i przygotowywania terapii dawkami jednostkowymi


ACCED i ASTUS to kompletne i niezwykle kompaktowe rozwiązanie do automatycznego zarządzania stałymi doustnymi terapiami w dawkach jednostkowych. ACCED może pracować w pełnej autonomii, nawet w nocy, przy przygotowywaniu dawek jednostkowych poprzez przepakowywanie załadowanych leków. Po otrzymaniu zlecenia realizuje terapie, umieszczając je w szufladach poszczególnych pacjentów.

ACCED może przechowywać do 40 000 dawek jednostkowych i konfigurować terapie dla 50 pacjentów na godzinę.

Zainstalowany bezpośrednio na oddziałach szpitalnych, ASTUS umożliwia kontrolowane przechowywanie i wydawanie leków we wszystkich formach. Urządzenie ułatwia zarządzanie stanem magazynowym i umożliwia identyfikowalność rozchodu w każdym miejscu użytkowania: na oddziałach szpitalnych, gabinetach lekarskich, salach operacyjnych, SOR, itd.

ASTUS jest konfigurowalny zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników i umożliwia różne poziomy bezpieczeństwa. Jest autonomiczny, komunikuje się z działającymi systemami szpitalnymi. W operacjach podawania dawki jednostkowej umożliwia przygotowywanie terapii wszystkimi rodzajami leków.