Covid-19 – Bądźmy razem – Zgoda na kontakt

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją pandemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, które niestety bardzo ograniczają możliwości kontaktu z Państwem, uprzejmie prosimy o zgodę na przesyłanie drogą mailową materiałów informacyjno-handlowych, które pozwolą nam być na bieżąco w kontakcie z Państwem w zakresie naszej współpracy.

W tym trudnym dla nas Wszystkich czasie, stosujemy się do zaleceń dotyczących COVID-19. Zalecenia te dotyczą również ograniczenia wizyt naszych przedstawicieli w Państwa placówkach.

Dbając o bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów, jak i naszych pracowników, nie chcemy i nie możemy rezygnować z realizacji tego, co jest nie tylko naszym zadaniem, ale także naszą pasją – kontaktu z naszymi Klientami.

Dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni, jeżeli z Państwa pomocą uda nam się przetrwać ten trudny okres. Jednocześnie z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i lojalność.

W przypadku Państwa akceptacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza i zaznaczenie niżej wymienionych odpowiednich zgód.